Semináře

Semináře a přednášky pro osobní rozvoj

MINERVA - výstava zdraví a esoteriky, dne 6. - 8. 12. 2013.

Výstavy se zúčastním. Dne 8.12.2013 v 10 hod mám přednášku na téma KONSTELACE PRO VZTAHY A ZDRAVÍ .

Osobní výklad OSHO ZEN TAROTU nebo LÉČENÍ na výstavě 300,- Kč za 15 - 20 min.

 

SRDEČNĚ VÁS ZVU NA PROŽITKOVÉ SEMINÁŘE V NOVÉM ROCE  2015

Semináře se konají ve STUDIU ALTERNATIVA, kapacita je omezená, proto Vás žádám o včasnou rezervaci. Při větším počtu účastníků budou pronajmuty  jiné prostory. Semináře se konají vždy v sobotu od 9 hod - 18 hod, s pauzou na jídlo, které není v ceně semináře. Vezměte si s sebou dobrou náladu, přezůvky, karimatku, psací potřeby, popř. pastelky na automatickou kresbu , čtvrtky bílé, formát A3.

 

21. 7. 2015  Podvečerní rodinné/ systemické/ konstelace   od 17 - 21 hod

Obnovují v rodině lásku, úctu, porozumění. Umožňují nahlédnout do hloubky mezilidských vztahů. Všichni jsme členy nějakých systémů - rodiny, partnerského vztahu, pracovního kolektivu. Při problémech, které nás v životě provází, je nutné se podívat na celek a nikoliv na jednotlivé problémy . Tím pochopíme více.

Cena za seminář  500,- Kč

 

 Seminář automatická kresba a inspirační  psaní

Dovoluji si Vás oslovit a nabídnout něco neobvyklého, AUTOMATICKOU KRESBU. Automatická kresba je doprovázena změnou frekvence činnosti mozku, tzn. stav alfa. Při této hladině mozku a správně uvolněné ruce, začneme kreslit. Naučíme se rozvíjet mimosmyslové vnímání a intuici. Naučíme se aurogramy, léčivé obrázky, diagnostické obrázky, čakrové obrázky a na závěr i inspirační psaní.

Cena za 2 denní seminář 2 000,- Kč

 

  Prožitkový seminář  OSHO ZEN TAROT - základní

OSHO ZEN TAROT - Zenové karty jsou určeny k práci na sobě. Nabízím výuku zenových karet. Seznámíte se s významem jednotlivých karet. Naučíme se pomocí karet řešit vztahy, zdraví, zaměstnání, životní situace atd. Na základním semináři se naučíme pracovat s výkladem DIAMANT a ČAKROVÝ VÝKLAD . Cena za seminář 1 000,- Kč.

 

Na dalším semináři, který bude zhruba za měsíc, si vše zopakujeme a doplníme výklad o VZTAHOVÝ a KLÍČOVÝ VÝKLAD.

Cena za seminář 1 000,- Kč

 

Závěrečný seminář bude praktický, budeme stále vykládat karty.

Cena za seminář 1 000,- Kč