O nás

                                     EVA LANGMAIEROVÁ

                                  terapeutka a léčitelka těl a duší

                              

Dobrý den a vítejte na mých stránkách. Dovolte,abych se představila, jmenuji se Eva Langmaierová. K této velmi zajímavé práci a možnosti pomoci ostatním mě přivedly životní a zdravotní problémy v mém životě. Již v dětství  jsem u sebe objevila schopnost pracovat s energií, ale teprve v dospělosti jsem se naučila, jak jí používat.

Začala jsem studovat již před mnoha lety. Přišlo mi naprosto úžasné nahlédnout pomocí alternativních postupů do nitra klienta. a do jeho problémů a pomoci mu je vyřešit. Terapií lze řešit nejrůznější vztahové, psychické, fyzické potíže a odpovědi máte ukryty  sami v sobě. Neustále se rozvíjím a vzdělávám, navštěvuji semináře a vzdělávací kurzy. Vystudovala jsem Institut rodinných konstelací Bhagat J.Zielhofer, jako certifikovaná lektorka a koučka pro vedení Firemních a rodinných konstelací a Pohybů Duše.

Systemické a rodinné konstelace.
Fenomenologický přístup k životu
Aktivní a tiché meditace různých duchovních směrů

 

 Cesta Lásky  s Bhagatem      https://cestyksobe.cz/bhagat-cesta-lasky/7906

 

Při terapiích pracuji  INDIVIDUÁLNĚ, DISKRÉTNĚ, LASKAVĚ s každým klientem. Ráda Vás vyslechnu a pomohu odhalit pravé příčiny onemocnění. Pod slovem terapie a léčitelství se skrývá celá řada metod alternativní medicíny, ať se jedná o REIKI, KINEZIOLOGII, REFLEXNÍ TERAPII, DORNOVA METODA, AUTOMATICKOU KRESBA, SRT, RODINNÉ KONSTELACE atd.

Diagnostika zdraví a léčba. Terapie trvá cca120min.Nabízím diagnozu zdraví, pomocí alternativních postupů. Používám vždy to nejlepší pro danou situaci, může to být terapie, reponace či práce s podvědomím, a to formou, která je jemná a uvolňuje bolest z bolavé duše  a následuje harmonizace organismu. Práce spočívá v uvolnění psychických a energetických bloků v těle,v energetických drahách a přes svoje ruce se snažím bloky odstranit, podívám se na páteř, Zharmonizuji přetížené orgány dodáním energie, doplním minerály, vitamíny, popřípadě reponuji krční, hrudní,bederní páteř,používám baňky. Doporučím klientovi bylinky, úpravu stravy, detoxikační doplňky. Sezení je individuální, nejméně 1 hod. Mohu Vás diagnostikovat i na dálku, i přes SKYPE.

 

Pokud máte pocit, že Vám mohu být nápomocná, kontaktujte mě.Těším se na Vás a věřím,že budete odcházet uvolnění, naladění a plni energie.

Na první návštěvu si udělejte čas cca 90-120minut-celkové vyšetření,další návštěvy jsou kratší dle potřeby. Další ošetření trvá 40-60minut.Stanovené je vždy individuálně na míru každému klientovi.

  • 1. návštěva trvá 90 - 120 min. Cena je 600,- Kč/ hod , včetně diagnostiky,srovnání energií,popř.uvolnění páteře nebo baňkování.
  • Kontrola  cca 600,- Kč, včetně dorovnání energie.
  • Další info ohledně cen telefonicky.

Kontaktujte nás