O nás

                               PURNIMA EVA LANGMAIEROVÁ

                             terapeutka a léčitelka těl a duší, koučka

                              

Dobrý den a vítejte na mých stránkách. Dovolte mi, abych se představila. Jmenuji se Purnima Eva Langmaierová. Jméno PURNIMA jsem přijala po mé duchovní transformaci od svého mistra BHAGATA, u kterého jsem studovala 5 let. K této velmi zajímavé práci a možnosti pomoci ostatním mě přivedly životní a tíživé problémy v mém životě. Již v dětství  jsem u sebe objevila schopnost pracovat s energií, ale teprve v dospělosti jsem se naučila, jak jí používat.

Začala jsem studovat již před mnoha lety. Přišlo mi naprosto úžasné nahlédnout pomocí alternativních postupů do nitra klienta.

 

Terapií lze řešit nejrůznější vztahové, psychické, fyzické potíže. Odpovědi máte ukryty ve svém nitru. Pracuji s podvědomím klienta.

 

Neustále se rozvíjím a vzdělávám, navštěvuji výcviky, semináře a vzdělávací kurzy. Vystudovala jsem Institut rodinných konstelací Bhagat J.Zielhofer, jako CERTIFIKOVANÁ LEKTORKA a KOUČKA pro vedení FIREMNÍCH A  RODINNÝCH  KONSTELACÍ A POHYBU DUŠE, NLP, HYPNÓZA, REGRESE - BHAGAT , REGRESNÍ TERAPIE OD DOLORIS CANNON

Systemické a rodinné konstelace.
Fenomenologický přístup k životu
Aktivní a tiché meditace různých duchovních směrů

 

 Cesta Lásky  s Bhagatem      https://cestyksobe.cz/bhagat-cesta-lasky/7906

 

Při terapiích pracuji  INDIVIDUÁLNĚ, DISKRÉTNĚ, LASKAVĚ s každým klientem. Ráda Vás vyslechnu a pomohu odhalit primární příčiny problémů, vztahů, onemocnění. Pod slovem terapie a léčitelství se skrývá celá řada metod alternativní medicíny, ať se jedná o REIKI, SYSTEMICKÉ RODINNÉ KONSTELACE, NLP, HYPNÓZA, REGRESE - BHAGAT , REGRESNÍ TERAPIE OD DOLORIS CANNON, REFLEXNÍ TERAPII,DORNOVA METODA atd.

 

Pokud máte pocit, že Vám mohu být nápomocná, kontaktujte mě.Těším se na Vás a věřím,že budete odcházet uvolnění, naladění a plni energie.

Kontaktujte nás