TERAPIE                 UZDRAVTE  SVÉ TĚLO, DUŠI, POZNEJTE SAMI SEBE . . .

                                                                                                                                                                        

  • PSYCHOSOMATICKÁ PORADNA - Psychika souvisí s orgány a orgány s psychikou. Jestliže odstraníme fyzické potíže, současně s nimi odchází i psychické. Vše je vzájemně propojeno. Když tělu pomůžeme kvalitní stravou, upravíme stravovací návyky, omezíme živočišné tuky, cukry, doplníme zeleninu a energii v meridiánech, popř. bioinformační přípravky pro detoxikaci, vitamíny, minerály, tak to naše tělo zvládne. Naše tělo se umí uzdravit, má SAMOUZDRAVOVACÍ SCHOPNOSTI. Vždy musíme Odstranit  příčinu nemoci a naše tělo se uzdraví.

                                                                       

  • DORNOVA METODA - je jemná terapie, při které se klouby a obratle pacienta uvedou do původní správné polohy, vytváří se tak protitlak,aby obratel usedl na své původní místo. Začínáme od nohou, zjišťujeme, zda jedna končetina není kratší a pracujeme vždy s tou delší končetinou a tak postupujeme pomaloučku až k hlavě.Touto unikátní metodou lze léčit bolesti zad a kloubů, skoliózu, halluxy, alergie, kratší noha, psychické problémy, neplodnost, migrény atd. Při terapii kombinuji dle potřeby i reflexní reponace s dornovou metodou. Po dornově metodě většinou pokračujeme v breussově masáži. Klienta během terapie zharmonizuji orgány pomocí reiky. Terapie trvá  30,  60, 90  min, individuální přístup.

  • HLUBINNÁ REGRESNÍ TERAPIE - při plném vědomí se můžete přenést do dětství, či mnohem dále, které nějakým způsobem rezonuje s Vaším současným problémem.Touto terapií lze řešit nejrůznější vztahové, psychické, fyzické potíže. Odpovědi na své otázky máte ukryty sami v sobě.

                                                                                             

  • Diagnostika zdraví a léčba. Terapie trvá cca120min.Nabízím diagnozu zdraví, pomocí alternativních postupů. Používám vždy to nejlepší pro danou situaci, může to být terapie, reponace či práce s podvědomím, a to formou, která je jemná a uvolňuje bolest z bolavé duše  a následuje harmonizace organismu. Práce spočívá v uvolnění psychických a energetických bloků v těle,v energetických drahách a přes svoje ruce se snažím bloky odstranit, podívám se na páteř, Zharmonizuji přetížené orgány dodáním energie, doplním minerály, vitamíny, popřípadě reponuji krční, hrudní,bederní páteř,používám baňky. Doporučím klientovi bylinky, úpravu stravy, detoxikační doplňky. Sezení je individuální, nejméně 1 hod. Mohu Vás diagnostikovat i na dálku, i přes SKYPE.

  • REFLEXNÍ DIAGNOSTIKA. Je to jedna z neúčinnějších metod alternativní medicíny, která využívá skutečnosti, že všechny orgány nebo části těla mají svojí reflexní plošku na chodidle. Reflexní ploška okamžitě reaguje na dysfunkci orgánu svou zvýšenou citlivostí. Všechny potíže v těle jsou vlastně zhmotněním neřešených konfliktů v duševní oblasti. Diagnostiku doplňuji otázkami, abych se o klientovi dověděla, co nejvíce. Po diagnostice se doporučí vhodné čaje, tinktúry, úprava stravy, vitamínové kúry, uvolním klietovi krční páteř a najdeme příčinu problému. Terapie trvá 60, 90 min, individuální přístup.